Ontwerp een vergelijkbare site met WordPress.com
Aan de slag

COVID Care

  • Ons COVID Care programma is gericht op de medewerkers met of na een besmetting. Wij hebben een multidisciplinair team dat inhaakt op de drie pijlers fysiek, mentaal en leefstijl. Wij leveren maatwerk en kijken wat er nodig is voor de medewerker. Wij bieden interventie aan in groepsverband maar ook met één op één trajecten.
  • Het fysieke stuk bestaat uit training en revalidatie door ervaren fysio en manueel therapeuten. Onze therapeuten bieden ook een werkplekonderzoek aan om te kijken waar eventuele knelpunten liggen. Onze vocalcoach verzorgd trainingen met betrekking tot ademhaling en longgebruik
  • Op het mentale stuk hebben wij gekwalificeerde psychologen en coaches die de medewerker kunnen begeleiden.
  • In het stuk leefstijl hebben wij diëtisten, foodcoaches en lifestyle deskundigen om verschillende masterclasses te geven in een gezonde en verantwoorde leefstijl.
  • Uiteraard houden we in deze trajecten nauw contact met werknemer en werkgever om goede en veilige communicatie te bieden. Indien er andere partijen al betrokken zijn bij verzuim- en/of reintergratietrajecten passen wij ons naadloos aan op de bestaande zorg.

%d bloggers liken dit: